Akcesoria łazienkowe – trendy

Każde wnętrze zyskuje charakter poprzez zastosowanie odpowiednich dodatków i akcesoriów. W zależności od pory roku, aktualnych trendów czy ochoty na zmianę przestrzeni, możemy małym nakładem pracy i finansów zupełnie odmienić całe mieszkanie albo określone wnętrze. Ogromny wybór wzorów, kolorów, faktur pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty, także w naszej łazience. Firma Rea oferuje ogromny wybór akcesoriów łazienkowych, wśród których znajdziemy między innymi: meble i półki łazienkowe, wieszaki na ręczniki czy uchwyty na papier toaletowy.

Akcesoria łazienkowe- meble i półki

akcesoria łazienkowe

 W naszej łazience poza designem liczy się także dobra organizacja i funkcjonalność przestrzeni. Pomogą w tym meble takie jak półki wnękowe, dzięki którym możemy zaaranżować każdy zakamarek w łazience, nie tracąc nic z jej powierzchni użytkowej. Akcesoria łazienkowe z https://lazienka-rea.com.pl/akcesoria-lazienkowe-dodatki-do-lazienki.html to przede wszystkim regały i półki prysznicowe. Wykonane z metalu, który świetnie uzupełnia wnętrza w loftowym stylu albo drewna bambusowego, niezwykle odpornego na działanie wody surowca. Ciekawym rozwiązaniem jest także półka w formie drabiny, którą można wykorzystać w tradycyjny sposób lub jako wieszak do ręczników. Podczas długich, relaksujących kąpieli w wannie niezawodne będą bambusowe półki kąpielowe. Na których możemy postawić nie tylko ulubioną świecę czy olejek do kąpieli, ale także  kieliszek wina i  ulubioną książkę.

Akcesoria łazienkowe- wieszaki i stojaki na ręczniki

Wśród tych akcesoriów należy zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale także sposób montowania i wielkość. Aby uniknąć namnażania się drobnoustrojów i zachować ręczniki w świeżości należy pamiętać, aby były dokładnie rozwieszone. Pomogą w tym wieszaki w formie haczyków, ale także te tradycyjne z kilkoma ramionami, na których rozwiesimy ich większą ilość.  Ciekawą alternatywą są także stojaki, które możemy przestawiać zgodnie z upodobaniami.  Marka Rea oferuje następujące warianty kolorystyczne akcesoriów: 

  • złoto 
  • czerń 
  • chrom

Akcesoria łazienkowe- uchwyty na papier toaletowy

Ogromnym plusem uchwytów na papier Rea jest ich mocowanie. Nie ma potrzeby niszczenia kafelków czy ścian poprzez wywiercanie otworów, uchwyty mocowane są za pomocą niezwykle mocnej taśmy klejącej odpornej na działanie wilgoci i pary wodnej. Mamy do wyboru najprostszą formę uchwytu z drążkiem, ale także z klapką czy półeczką, na której możemy położyć np. telefon. Powodzeniem cieszą się także stojaki 2 w 1, poza uchwytem na papier posiadają pojemnik na szczotkę do WC.